O nas
HACCP
GMP GHP
DDD
Prawo
 
Oferta
 
Biolog
terenowy
  Ozonowanie
Certyfikaty
Zapytaj nas
RODO
Kontakt

Valid HTML 4.01 Transitional


Arras i Pegar


    Założycielem i aktualnym właścicielem Zakładu Usługowego ARRAS jest Bogdan Staśkiewicz. Przedsiębiorstwo swą działalność rozpoczęło w 1991r. Praktycznie od początku swej działalności zakład świadczył usługi z zakresu Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji (DDD) mieszkańcom miasta Legnica oraz jej okolic. Wiele lat praktyki niewątpliwie przełożyło się na jakość usług oferowanych przez firmy Arras i Pegar.

    Firma swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych jak i podmiotów, których funkcjonowanie jest w jakikolwiek sposób związane z żywnością lub żywieniem. Od 2005 roku Arras nawiązał współpracę z firmą PEGAR Elżbieta Świder. Głównym zadaniem przedsiębiorstwa Pegar jest prowadzenie monitoringu DDD oraz związanej z tym dokumentacji.

    W naszej pracy dużą wagę przywiązujemy do nieustannego kształcenia i śledzenia najnowszych rozwiązań dotyczących tematyki szkodników i zagrożeń biologicznych. Regularnie uczestniczymy w różnorodnych kursach, szkoleniach i seminariach wzbogacając swoją wiedzę potwierdzoną licznymi dyplomami i certyfikatami. Stanowi to doskonałe uzupełnienie praktyki i zapewnia naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

    Współpraca obu firm zapewnia kompleksową obsługę w zakresie monitoringu (wykrywania) zagrożeń i natychmiastową reakcję w przypadku zaistnienia takiej potrzeby.


Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!
Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja

Zakład Usługowy "Arras" Bogdan Staśkiewicz i "Pegar" Elżbieta Świder
Legnica, ul. Szaniawskiego 7 m. 31, tel. 076 8550052
©2007 Naprawa komputerów Legnica
Cyber Centrum: Pozycjonowanie, tworzenie stron WWW